Ansatte

Ellen Karin Hval Hennie, autorisert regnskapsfører
ellen.karin.hennie@vekstra.no

Irene Skoglund, regnskapsfører
irene.skoglund@vekstra.no

Marianne Holst, autorisert regnskapsfører
marianne.holst@vekstra.no

Thi Long Nguyen, autorisert regnskapsfører
thi.long@vekstra.no

Berit Kjennerud, autorisert regnskapsfører
berit.kjennerud@vekstra.no

Marit Korsgård Hagen, autorisert regnskapsfører/daglig leder/registrert revisor
marit.hagen@vekstra.no

Lene Østli, regnskapsfører
lene.ostli@vekstra.no

Klikk for å se ansatte hos:
Hedemarken Regnskap AS
KB Regnskap AS